Przekazanie darów z LO Carolinum

W dniu 30.03.2021 roku zawitała do naszego Hospicjum delegacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie, przekazali dary z przeprowadzonej zbiórki rzeczowej.

Efekt zbiórki przerósł najśmielsze oczekiwania. Pomimo panującej pandemii zaangażowanie i determinacja uczniów nyskiego Carolinum i ich nauczycieli dało wspaniałe efekty. Na potrzeby Hospicjum przekazano środki pielęgnacyjne, środki czystości , trwałe produkty spożywcze i wiele innych. Przekazano od całej społeczności Carolinum życzenia Świąteczne.

Ciesząc się z tego spotkania i z tak szlachetnej akcji dziękujemy serdecznie i żywimy nadzieję że współpraca Hospicjum w Nysie z Carolinum w Nysie będzie jeszcze dynamiczniej się rozwijać.