Kolejne testy antygenowe i środki ochrony indywidualnej od Starostwa Nyskiego dla naszego Hospicjum

W dniu 04.01.2022 roku odbyło się w Hospicjum w Nysie przekazanie zakupionych przez Starostwo Nyskie testów antygenowych w kierunku COVID -19 i środków ochrony indywidualnej takich jak maseczki ochronne, rękawiczki oraz środki do dezynfekcji.

Testy antygenowe wykonujemy u Pacjentów i Personelu Medycznego Hospicjum w Nysie, są one niezbędne do rozpoznania i zastosowania optymalnej opieki w przypadku infekcji wirusem SARS-CoV-2. Darowane środki przyczynią się do podniesienia bezpieczeństwa pacjentów i personelu, pomogą w przeciwdziałaniu COVID-19.

Cieszymy się bardzo że Starostwo Nyskie kolejny raz wspiera nasze Hospicjum. Stowarzyszenie Auxilium „Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie” w imieniu wszystkich Pacjentów i Pracowników Nyskiego Hospicjum składa serdeczne podziękowania za pomoc w tak trudnym czasie całemu Zarządowi Powiatu, a szczególnie Panu Staroście Andrzejowi Kruczkiewiczowi, Panu Wicestaroście Damianowi Nowakowskiemu i Pani Joannie Burskiej etatowemu Członkowi Zarządu, która osobiście przekazała dary dla Hospicjum.

https://www.powiat.nysa.pl/aktualnosc-8576-srodki_dla_hospicjum_sw_arnolda_janssena.html