Podsumowanie akcji charytatywnej „Kalendarz Atena 2021” z Właścicielami Centrum ATENA

W dniu 04.02.2021 r. odbyło się w siedzibie Centrum Zdrowia i Urody ATENA w Nysie bardzo uroczyste spotkanie na którym podsumowano akcję charytatywną „Kalendarz Atena 2021”.

Właściciele Centrum ATENA Pani Barbara Myśliwy i Pan dr Dariusz Myśliwy przekazali cały dochód ze sprzedaży Kalendarza Atena 2021 w kwocie 5200 złotych na ręce Prezesa Stowarzyszenia Auxilium “Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie” doktora Jerzego Miszkiewicza i Pani wiceprezes Edyty Kulik – Grochowskiej, którzy złożyli serdeczne podziękowania w imieniu wszystkich Pacjentów i pracowników Nyskiego

Hospicjum za ten wspaniały gest i inicjatywę, w tak ciężkich czasach. Pozyskana kwota w całości wykorzystana będzie na bieżące wydatki Hospicjum w Nysie.

Serdeczne podziękowania kierujemy nie tylko na ręce inicjatorów tej akcji Pani Barbary Myśliwy i Pana doktora Dariusza Myśliwy, jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy wzięli aktywny udział w powstaniu tego projektu, oraz wszystkim tym którzy zakupili kalendarze dokładając swoją cegiełkę na tak szczytny cel.