Samorząd Województwa dostrzegł nasze potrzeby i wsparł nasze Hospicjum

W dniu 04.02.2021 r. odbyła się w siedzibie Hospicjum w Nysie niezwykle doniosła uroczystość podpisania umowa darowizny pomiędzy Województwem Opolskim a Stowarzyszeniem Auxilium „Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie”, dotyczącej przekazania środków ochrony osobistej. Cieszymy się bardzo że Samorząd Województwa dostrzegł nasze potrzeby i mógł wesprzeć nasze Hospicjum.

Całość będzie zrealizowana z projektu „Opolskie przeciw Covid-19” współfinansowanego ze środków samorządu województwa. Nie mogłoby się to zdarzyć bez zaangażowanych w realizację tego projektu osób życzliwych i kompetentnych.

Na szczególne słowa uznania zasługują wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Piotr Wach, Pani Dyrektor Izabela Damboń – Kandziora, Pani Dyrektor Karina Bedrunka, Pan Dyrektor Paweł Polak. Tym działaniom patronował Pan Marszałek Andrzej Buła i Pan Wicemarszałek Roman Kolek.

W podpisaniu umowy i przekazaniu pierwszej partii środków ochrony uczestniczył wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Piotr Wach i Pan Dyrektor Paweł Polak. Spotkanie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa z powodu panującej pandemii przebiegło w bardzo uroczystej atmosferze. Była okazja oprócz przekazania podziękowań, przedstawić plany i potrzeby Nyskiego Hospicjum.

Stowarzyszenie Auxilium „Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie” w imieniu wszystkich Pacjentów i pracowników składa serdeczne podziękowania za pomoc na rzecz Nyskiego Hospicjum.

https://www.opolskie.pl/2021/02/kolejna-pomoc-dla-hospicjum/