Zbiórka pieniężna w Parafii p.w. Św. Mikołaja i Św. Franciszka Ksawerego w Otmuchowie

Zarząd Stowarzyszenia Auxilium “Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie” składa serdeczne podziękowania Księdzu Proboszczowi Parafii p.w. Św. Mikołaja i Św. Franciszka Ksawerego w Otmuchowie Eugeniuszowi Magierowskiemu, Księdzu Tomaszowi – opiekunowi Domu Miłosierdzia w Otmuchowie, oraz Księdzu Januszowi za poinformowanie i zachęcenie Parafian do udziału w zbiórce pieniężnej w dniu 22 sierpnia 2021 roku na rzecz nyskiego Hospicjum, w ramach kampanii “Pola Nadziei”, oraz za osobiste poparcie tego przedsięwzięcia.

Dziękujemy bardzo wolontariuszom – Paniom Małgorzacie, Alicji i Barbarze, oraz Robertowi i Julii za zaangażowanie. Dziękujemy serdecznie Parafianom za wszystkie ofiary wrzucone do Hospicyjnych puszek.

Zebrana kwota 3,966 zł. 84 gr. wykorzystana będzie na bieżące wydatki Hospicjum.