Oferta pracy dla Pielęgniarki/Pielęgniarza oraz Lekarza

LEKARZ SPECJALISTA Z MEDYCYNY PALIATYWNEJ

Stowarzyszenie Auxilium “Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie” nawiąże współpracę z lekarzem zainteresowanym pracą w Hospicjum Stacjonarnym i Domowym.

Wymagania: lekarz specjalista z medycyny paliatywnej bądź lekarz w trakcie specjalizacji z medycyny paliatywnej, lub lekarz legitymujący się ukończeniem kursu zgodnego z programem specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej organizowanego przez jednostkę posiadającą uprawnienia do prowadzenia specjalizacji w dziedzinie medycyny paliatywnej, lub lekarz, który zobowiąże się do uzupełnienia wymaganego kursu w najkrótszym czasie.

Wymagane dokumenty:

• dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe
  • list motywacyjny, CV

Forma zatrudnienia oraz warunki pracy – do omówienia podczas osobistego kontaktu.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
telefoniczny tel. 77 433 73 55 (Pn – Pt 8:00 – 14:00)
czy mailowy: hospicjum_auxilium@poczta.onet.pl
lub ewentualnie – przesłanie dokumentów na adres: Stowarzyszenie Auxilium “Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie”, 48-304 Nysa, ul. Sienkiewicza 7B z dopiskiem – Lekarz

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

Stowarzyszenie Auxilium “Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie” zatrudni Pielęgniarki/Pielęgniarzy do pracy w Hospicjum Domowym w Nysie.

Warunki pracy i płacy do omówienia na miejscu.
Posiadanie specjalizacji z Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej lub Kursu Kwalifikacyjnego będzie dodatkowym atutem.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt
telefoniczny z administracją Hospicjum tel. 77 433 73 55 (Pn – Pt 8:00 – 14:00)
lub na adres mailowy hospicjum_auxilium@poczta.onet.pl
Ogłoszenie ważne do odwołania