Pierwszy krok w kierunku budowy nowej siedziby nyskiego Hospicjum

Wykonany został pierwszy ale jakże ważny krok w kierunku budowy nowej siedziby nyskiego Hospicjum!!! Na 56 Sesji Rady Miejskiej w Nysie, jednogłośną decyzją Radnych, przekazana została działka Stowarzyszeniu Auxilium “Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie” na ten cel. Działka zlokalizowana jest przy Alei Wojska Polskiego w Nysie.

Chcieliśmy przekazać serdeczne podziękowania w imieniu Pacjentów i Pracowników Nyskiego Hospicjum, wszystkim tym którzy przyczynili się do tak pomyślnej dla nas decyzji. Szczególnie całej Radzie Miejskiej w Nysie z Przewodniczącym Panem Pawłem Nakoniecznym, i Panu Kordianowi Kolbiarzowi Burmistrzowi Nysy. Teraz przed nami cała batalia związana z budową i pozyskiwaniem środków na jej realizację. Mamy nadzieję że wszystko zakończy się pomyślnie.

W imieniu całej Społeczności Hospicyjnej, Prezes Stowarzyszenia Auxilium “Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie” dr n. med. Jerzy Miszkiewicz.