Oferta pracy

Stowarzyszenie Auxilium “Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie” zatrudni w Hospicjum Domowym pielęgniarkę/pielęgniarza.

Wymagania:

• posiadanie specjalizacji z Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej lub bycie w trakcie specjalizacji z Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej,
  • lub legitymowanie się ukończeniem kursu podstawowego zgodnego z programem specjalizacji Opieki Paliatywnej,
  • lub pielęgniarkę/pielęgniarza którzy zobowiążą się do uzupełnienia wymaganego kursu w najkrótszym czasie.

Wymagane dokumenty:

• dokumenty potwierdzające wykształcenie i doświadczenie zawodowe
  • list motywacyjny, CV

Forma zatrudnienia oraz warunki pracy – do omówienia podczas osobistego kontaktu.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny tel. 77 433 73 55 (Pn – Pt 8:00 – 14:00), mailowy: hospicjumnysa@gmail.com lub ewentualnie – przesłanie dokumentów na adres: Stowarzyszenie Auxilium „Hospicjum Św. Arnolda Janssena w Nysie”, 48-304 Nysa, ul. Sienkiewicza 7B, z dopiskiem – pielęgniarka/pielęgniarz HD.