Współpraca ze Szkołami

Po przeszło rocznej przerwie pomimo panującej pandemii stopniowo znowu zaczęła rozkwitać współpraca z zaprzyjaźnionymi z naszym Hospicjum szkołami. Powrót ten na razie jeszcze ostrożny, był możliwy dzięki zaangażowaniu i determinacji uczniów i ich nauczycieli. Wizyty te chociaż częściowo przypominały nam gwarne i radosne spotkania z tak nieodległej przecież przeszłości. W trudnym dla Hospicjum czasie towarzyszyli nam w ważnych wydarzeniach, przeprowadzali zbiórki i akcje edukacyjne.

Serdeczne podziękowania kierujemy nie tylko na ręce inicjatorów tych akcji, jesteśmy wdzięczni wszystkim tym, którzy te akcje realizowali i wspierali. Szczególne podziękowania kierujemy do wolontariuszy, uczniów, nauczycieli i Dyrekcji – SP Nr1 w Nysie, SP Nr3 w Nysie, SP Nr5 w Nysie, Zespołu Szkolno – Przedszkolnemu w Niwnicy, Zespołu Szkolno – Przedszkolnemu w Kopernikach, Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego Carolinum w Nysie, Zespołu Placówek Specjalnych w Nysie, Liceum Diecezjalnego w Nysie, Zespołu Szkolno – Przedszkolnemu w Szybowicach, SP w Lipowej, Przedszkola Nr 10 w Nysie, Wytwórni Działań Kreatywnych w Nysie.

Życzymy wszystkim uczniom i ich nauczycielom wspaniałego wypoczynku i mamy nadzieję że po przerwie wakacyjnej współpraca będzie jeszcze dynamiczniej się rozwijać. Oczekujemy z niecierpliwością na możliwość spotkania się z Wami wszystkimi.